Altech 2ALP4LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Red LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ17年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Switches; Switch Type: Pushbutton Switch Rohs Compliant: Yes |Apem 810KMZQ
Round Plunger Momentary Contact DPDT -6.35 60000Cycles 30V 250V 60000Cycles 7A , 12.7mm*28.22mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
PUSHBUTTON SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 8VDC PANEL MOUNT-THREADED
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
説明
Altech 2ALP4LB-024 Projecting Push Button, Metal, LED, Red, 22mm, 24V AC/DC
Switch Access Momentary Operator Push Button Switch
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 2500 V (1 MIN.), 10 A, NC, SHROUDED, HIGH/LOW,
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Red, 24 V, LED
Illuminated Pushbutton Operator Red LED
Pushbutton Operator, Mom, Red, Ext,
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red