Altech 2ALM6LB-230
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Mushroom Head Momentary 230V
価格と在庫
説明
Altech 2ALM6LB-230 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Blue, 230V AC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Blu, 40mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, BLUE,230 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Blue