Altech 2ALF3LB-012
Push Button Switch Operator 22mm Green Illuminated Flush Head Momentary 12V LED Bulb
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.15%
説明
Altech 2ALF3LB-012 Flush Push Button, Momentary, Metal, LED, Green, 22mm, 12V AC/DC
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Flush Hd, Mom, Green, 12 V
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Green
22MM LED ILLUMINATED METAL FLUSH OPERATORS