Allegro MicroSystems ACS758ECB-200U-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
IHS
Datasheet22ページ3年前
ODG (Origin Data Global)
Allegro MicroSystems
element14 APAC
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-11.57%
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Allegro MicroSystemsACS758KCB-150B-PFF-T
ACS758 Series 5 V 150 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
Allegro MicroSystemsACS758KCB-150B-PSS-T
ACS758 Series 5 V 150 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PSS
Allegro MicroSystemsACS759ECB-200B-PFF-T
Current Sensor Current Sensor AC/DC Current 3.3V 5-Pin Case CB-PFF Tube
説明
Current Sensor, Analog, BICMOS, 5 Pin, Unspecified
ACS758 Series 5 V 200 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
Hall Effect Sensor 1mA Monolithic 5V 3-Pin Case CB Tube
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
200A CB-5 Current Sensors ROHS
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Allegro Microsystems, , , +85 ¡ãC
Analog Circuit, 1 Func, BICMOS
CURRENT SENSOR, 200A, UNI; Quiescent Current:10mA; Bandwidth:120kHz; Polarisation:Bipolar; Sensor Case Style:PFF; No. of Pins:5; Supply Voltage Range:3.3V to 5V; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; SVHC:No SVHC ( ;RoHS Compliant: Yes