Allegro MicroSystems ACS72981ELRATR-200B5
ACS72981 Series 5 V 200 A 250 kHz SMT Hall Effect Current Sensor - PSOF-7
IHS
Datasheet54ページ5年前
Upverter
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.93%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Current Sensor, BICMOS, 7 Pin, Plastic/epoxy
CURRENT SENSOR HE 200A 7-PSOF