Molex WTB70SAD9SY-2
Conn Wire to Board RCP 70 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet139ページ21年前
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2019-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Board Connector, 70 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Receptacle