Molex WTB50SAD9SY-2
Conn Wire to Board RCP 50 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet138ページ1年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-46.56%
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2024-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Guide Set, Receptacle