Molex WTB20SAD9J
Conn, Rcpt, 20POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet139ページ21年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-60.38%
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2013-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 20 Circuits"