Molex WTAX14SACJTB
Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2.54MM, Panel;
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet139ページ21年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-27.45%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Sandwich Boards -PCB Connector
Sandwich Boards - Straight and Right Ang
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 14 Circuits"