Aimtec AMFE305150-LN22-STD-28
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A DIN-Rail Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
Sager Electronics
DComponents
説明
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz