Aimtec AMFE305150-LN22-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
Sager Power Systems
DComponents
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz