Aimtec AMFC22-0.5NZ-360
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.5A, 4 Pin(s)
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
Sager Electronics
DComponents
説明
Choke, Common Mode, 44 mH, 500 mA