Acopian W42NT410
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 172.2W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W42NT410-ND5001Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
説明
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 42V 172W