Acopian W32FT370
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 118.4W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W32FT370-ND5001Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
AC/DC CONVERTER 32V 118W