Acopian W3.3NT1850
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 61.05W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W3.3NT1850-ND5001Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 3.3V 61W