Acopian W15NT1110
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 166.5W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W15NT1110-ND4971Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
説明
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 15V 167W