Acopian W13FT810
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 105.3W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W13FT810-ND5001Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
説明
AC/DC CONVERTER 13V 105W