Acopian W12NT580
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 69.6W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W12NT580-ND4941Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 12V 70W