Abracon AWSCR-4.91CRLB-C15-T3
Ceramic Resonator 4.91MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 15pF 40Ohm 3-Pin SMD T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet9ページ6年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-23.10%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2019-06-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-01-30
説明
Resonator, Ceramic, 0.4 %, Surface Mount, 3 Pins, 40 Ohms, 0.5 %, AWSCR-CRLB
CERAMIC RESONATOR, 4.91MHZ, SMD; Available until stocks are exhausted
RoHS Compliant Surface Mount Active Tape & Reel (TR) Ceramic Resonator 40Ohm -40C~125C 15pF 0.177Lx0.079W 4.50mmx2.00mm
Ceramic Resonator 4.91MHz 15pF SMD
RS APAC
CERAMIC RES 4.9100MHZ 15PF SMD
Ceramic Resonator, 4.91Mhz, Smd; Frequency:4.91Mhz; Oscillator Mounting:Smd; No. Of Pins:3 Pin; Resonant Impedance:40Ohm; Frequency Tolerance:± 0.5%; Product Range:Awscr-Crlb Series; Operating Temperature Min:-40°C Rohs Compliant: Yes |Abracon AWSCR-4.91CRLB-C15-T3