Abracon ASPI-8040S-1R0N-T
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 6.3A 0.008Ohm DCR 3131 T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet4ページ16年前
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7 A 6.5mOhm Max Nonstandard
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.4A 0.012Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 7A 11mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 17mOhm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 1Uh, 30%, 1 Element, Nickel-Zinc Ferrite-Core, Smd, 3232
Ind 1.00 Uh 6.300 A 10.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-8040S-1R0N-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 1UH 6.3A 8 MOHM SMD