Abracon ASPI-0705-121K-T
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet4ページ16年前
Datasheet3ページ16年前
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.66A 0.48Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz Ferrite 0.75A 0.9Ohm DCR Automotive T/R