Abracon ASPI-0704S-220M-T
Inductor Power Shielded BobbinCore 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.23A 0.11Ohm DCR T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet4ページ6年前
Master Electronics
Sager Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 700mA 1212 T/R