Abracon ASPI-0530HI-1R0M-T2
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 7A 0.014Ohm DCR 2220 T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet5ページ4年前
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-68.34%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 7.5A 0.0185Ohm DCR 2220 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 1KHz 55Q-Factor Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR T/R