Abracon ASPI-0403-100K-T
Ind Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 1.04A T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ16年前
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.19%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 24Q-Factor Ferrite 1.5A RDL Box
TAIYO YUDENCB2518T100K
Inductor Power Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.82A 0.325Ohm DCR 1007 T/R
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.07Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 1A 0.17Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Non-specified-Core, SMD, 1816
Power Inductors - SMD FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0403-100K-T
Power Inductor 10uH 1.04A 182mΩ, ASPI-0403 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 10UH 1.04A 182MOHM SMD
2.52MHz 1.04A 10¦ÌH 182m¦¸ ¡À10% SMD,4X4.5MM , 4.5mm*4mm*3.5mm
ASPI-0403 Nonstandard 0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm 10muH