Abracon ASFLM1-12.000MHZ-T
Oscillator MEMS 12MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
Master Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2008-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
ASV Series 12 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
SMD Crystal Oscillator 11.0592MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin CSP SMD T/R
説明
ASFLM Series 12 MHz 5 x 3.2 mm 3 V ±100 ppm MEMS Based SMT Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
ABRACON FREQUENCY CONTROL - MEMS - ASFLM1-12.000MHZ-T
CMOS Output Clock Oscillator, 12MHz Nom