Abracon ASFL1-33.333MHZ-EC-T
Oscillator Xo 33.333MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ18年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.81%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
CTS ComponentsCB3LV-3C-33M3330
CB3LV Series 33.333 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
SMD Crystal Oscillator 30MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-30M0000
CB3LV Series 30 MHz 3.3 V -20 to +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
説明
Oscillator, 33.333 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS TTL
3.3V ¡À50ppm 33.333MHz 5mm*3.2mm*1.3mm
Crystal Oscillator, 33.333Mhz, Smd; Frequency:33.333Mhz; Supply Voltage:2.97V To 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C To +70°C; Load Capacitance:15Pf; Oscillator Mounting:Smd; No. Of Pins:4; Leaded Process Compatible:Yes Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFL1-33.333MHZ-EC-T