Abracon ARRKP5062-S915B
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 902 MHz to 928 MHz, Through Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ7年前
Datasheet3ページ8年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-43.99%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
ARRKP5062 Series 928 MHz 3dBi Surface Mount UHF RFID Antenna
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Antenna Passive Patch, UHF 3dBi Gain 928MHz Box
Antennas RF ANT 915MHZ CER PA TCH MMCX SMD
915MHZ UHF RFID PATCH ANT MMCX-JW, RoHS