Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Antenna, Patch, 1.57542Ghz Rohs Compliant: Yes |Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet3ページ4年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.71%
サプライチェーン
Introduction Date2015-08-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Patch Antenna, Single Band, Left Hand Circular, 2.338 GHz, Adhesive Tape
説明
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive Tape
Antenna Passive Patch 1584.5MHz Automotive 2-Pin Tray
GPS L1,Galileo E1 1.5 50¦¸ 1.575GHz 5MHz 20mm*20mm*4.6mm
Antennas 1575.42 MHZ 50OHM VSWR 1.5:1
1.575GHZ GPS CER PATCH ANT PIN, RoHS