Abracon AIUR-16-271K
Inductor Power Unshielded Drum Core 270uH 10% 10KHz Ferrite 0.385A 0.625Ohm DCR RDL Box
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 270uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.42A 1.11Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 270uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Ind Power Wirewound 270uH 10% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 320mA T/R