Abracon AIUR-15-271K
Inductor Power Unshielded Wirewound 270uH 10% 1KHz Ferrite 2A 190mOhm DCR RDL
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Electro Sonic
Abracon SCT
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.44%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 270uH 10% 1KHz Ferrite 1.6A AXL
General Purpose Inductor, 270uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 270uH 10% 1KHz Ferrite 2A RDL
API Delevan4590R-274K
Inductor Power Drum Core 270uH 10% 1KHz Ferrite 1.6A 0.3Ohm DCR RDL
Ind 270.00 Uh 1.400 A 270.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-271K
説明
Power Inductors - Leaded FIXED IND 270UH 2A 190 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 270UH, 10%, 0.190OHM, 2.0A, 2