Abracon AIUR-12-680K
Inductor Power Unshielded Drum Core 68uH 10% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.77A 0.3Ohm DCR RDL
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
JRH Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-08-31
LTD Date2022-01-07
関連部品
Ind Power Wirewound 68uH 10% 100KHz Ferrite 850mA Blister T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.85A 0.3Ohm DCR T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 68UH 0.60OHM 0.80A
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1A 0.31Ohm DCR T/R
Inductor, ferrite,68Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0912-680KL
68 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 280mOhm Max Nonstandard
説明
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 770MA 300 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 68UH, 10%, 0.30OHM, 0.77A, 2M