Abracon AIUR-07-681K
Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 1KHz 58Q-Factor Ferrite 0.15A 4.7Ohm DCR RDL Box
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Abracon SCT
Sager Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4132
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.14A 7.5Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
説明
Ind 680.00 Uh 0.150 A 4700.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-681K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 680UH 150MA 4.7 OHM TH