Abracon AIUR-06-682K
Ind 6800.00 Uh 0.220 A 8400.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-682K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.2A 20.7Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.12A 9.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Shielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 0.22A 15.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
Ind Power 6.8mH 10% 1KHz Ferrite 322mA Axial Bulk
説明
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 6.8MH 220MA 8.4 OHM TH
Ind Power 6.8mH 10% 10KHz Ferrite 340mA RDL