Abracon AIUR-06-391K
Ind 390.00 Uh 1.100 A 416.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-391K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Future Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.33%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 390.00 Uh 0.860 A 650.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-08-391K
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.36A 1.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.48A 1.3Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
説明
Power Inductors - Leaded FIXED IND 390UH 1.1A 416 MOHM TH
Ind Power 390uH 10% 10KHz Ferrite 1.4A RDL