Abracon AIUR-06-390K
Inductor Power Unshielded Drum Core 39uH 10% 10KHz Ferrite 4.5A 0.054Ohm DCR RDL
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Electro Sonic
Master Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4439
Wurth Elektronik744772390
Power Choke Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2.5A 0.09Ohm DCR RDL Tray
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.59A 0.59Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.35A 140mOhm DCR T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2A 0.094Ohm DCR AXL Bag
説明
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 39.00 Uh 3.300 A 54.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-390K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 39UH 3.3A 54 MOHM TH