Abracon AIUR-06-222K
Inductor Power Unshielded Drum Core 2200uH 10% 10KHz Ferrite 0.6A 2.4Ohm DCR RDL
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.60%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 2200uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.36A 5.9Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 2200uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.21A 2.9Ohm DCR RDL Bag
FIXED IND 2.2MH 580MA 2 OHM TH / 2.2 mH Unshielded Wirewound Inductor 580 mA 2Ohm Max Axial
Inductor Power Unshielded Wirewound 2200uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.16A 7.6Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 2200uH 10% 1KHz 0.1A 19Ohm DCR AXL T/R
説明
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 2.2MH 410MA 2.4 OHM TH
Power Inductor 2200uH 0.41A 2400mΩ, AIUR-06 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 600mA 410mA 2.2mH 2.4¦¸ ¡À10% ,D13XL18MM , 12.7mm*18.03mm
AIUR-06 Radial Vertical Cylinder 0.500Dia 12.70mm 2.2mH