Abracon AIUR-03-3R3K
Inductor Power Drum Core 3.3uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A 0.025Ohm DCR RDL
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Sager Electronics
Future Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 355mA 1812 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.3A 1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 750mA 220mOhm DCR 1812 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded Radial Power Inductor 8.5 x 11.0 x 5.0 x 5.0mm
FIXED IND 3.3UH 2.9A 25 MOHM TH
AIUR Series 3.3 uH ±10% 0.025 O Radial Unshielded Power Inductor
IND 3.30 UH 2.900 A 25.00 MOHM