Abracon AIUR-03-1R0M
Inductor Power Drum Core 1uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 3.5A 0.013Ohm DCR RDL Box
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ18年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-22.29%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Wirewound 1uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.8A T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.0UH 0.033OHM 3.80A
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal Alloy 3.2A 0.042Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal Alloy 2.7A 0.054Ohm DCR 1008 T/R