Abracon AISC-0805HQ-5N6J-T
Ind Chip Wirewound 5.6nH 5% 250MHz 98Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet3ページ6年前
Abracon SCT
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-57.14%
Introduction Date2013-05-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
関連部品
Inductor RF Wirewound 0.0056uH 5% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0503
Inductor RF Chip Wirewound 5.1nH 5% 250MHz 21Q-Factor Ceramic 600mA 130mOhm DCR 0603 T/R
説明
Ind 5.60 Nh 1.600 A 35.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-5N6J-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 5.6NH 1.6A 35 MOHM SMD