Abracon AISC-0805-R33G-T
Inductor RF Wirewound 0.33uH 2% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 0.31A 1.4Ohm DCR 0805 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
Electro Sonic
LKR
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.13%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Introduction Date2007-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.33uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Chip Wirewound 330nH 2% 100MHz 30Q-Factor 85mA 5.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.33uH 2% 25MHz 50Q-FactorCeramic 0.45A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 330nH 2% 100MHz 26Q-Factor Ceramic 100mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.33uH 2% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.33uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 0.33 Uh 0.310 A 1400.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805-R33G-T
100MHz 600MHz 310mA 40@250MHz 330nH 1.4¦¸ ¡À2% 0805 2.29mm*1.73mm*1.55mm
RF Inductors - SMD FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
AISC-0805 0805 (2012Metric) 0.090Lx0.068W 2.29mmx1.73mm 330nH
310mA 330nH ±2% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS