Abracon AIML-1008HC-3R3M-T
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet3ページ12年前
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-85.03%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.6A 0.112Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2A 102mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.55A 0.106Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.55A 0.12Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.15Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
説明
RF Inductors - SMD FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
Power Inductor 3.3uH 1.2A 120mΩ, AIML-1008HC , RoHS
Abracon SCT
AIML-1008HC 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 3.3muH
1MHz 30MHz 1.3A 3.3¦ÌH 120m¦¸ ¡À20% 1008 2.5mm*2mm*1mm