Abracon ACOL-50.000MHZ-EK
TH Crystal Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
データシート & ドキュメント
Datasheet2ページ17年前
element14
Abracon SCT
Newark
関連部品
TH Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
7C Series 3.3 V 50 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
説明
OSCILLATOR, 50MHZ, THROUGH HOLE; Frequency:50MHz; Supply Voltage:2.97V to 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole
Oscillator, 50Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:50Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 20.2Mm X 12.6Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Acol Series; Operating Temperature Min:-20°C Rohs Compliant: Yes |Abracon ACOL-50.000MHZ-EK