Abracon ACOL-27.000MHZ-EK
Oscillator XO 27MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet2ページ17年前
Datasheet2ページ17年前
DigiKey
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
関連部品
TH Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Standard Clock Oscillators 27.000MHz 3.3V 25ppm -40C to 85C
7C Series 3.3 V 25 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Silicon Lab510CBA25M0000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
説明
Full Size TTL/HCMOS Clock Oscillators 3.3V 27MHZ
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL, 20.2x12.6mm, RoHS