Abracon ACMS-Q4526C-101-T
Common Mode Filter, 100Uh, 0.20A Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMS-Q4526C-101-T
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.33%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Common Mode Chokes Dual 100uH 100kHz 0.2A 2Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Common Mode Chokes / Filters CMC 100uH 0.2A 2000mOhm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.2A, 4 Pin(s)
RS APAC
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200