Abracon ACM-21-900M-T
Common Mode Choke, 90 Ohm, 0.4A, 0805 Rohs Compliant: Yes |Abracon ACM21-900M-T
データシート & ドキュメント
Newark
3か月間の傾向:
-34.24%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ACM-H Series 0805 90 Ohm 300 mA 300 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 300mA 300mOhm DCR SMD T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ind Common Mode Choke Ww 67Ohm 25% 100Mhz 330Ma 0805 - Tape And Reel
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
説明
ACM-21 Series 90 Ohm 400 mA 300 mOhm DCR SMT Wirewound Common Mode Choke
Choke, Common Mode, 90 Ohm, 400 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN 90 OHM SMD, ACM-21 , RoHS