Abracon ACM-0603-181-T
Common Mode Choke, ACM-0603 Series, 180 ohm, 500 mA, 1.6 mm x 0.85 mm x 1.1mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+73.03%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
説明
Tape & Reel / Common Mode Choke, 500mA, 0.210 , 180 @100Hz, SMD, 1.60 x 0.85 x 1.10mm
COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN 180 OHM SMD, ACM-0603 , RoHS
Abracon SCT
Common Mode Chokes Dual 180Ohm 100MHz 0.5A 0.21Ohm DCR SMD T/R