Abracon 763-0107-A20
Ceramic Filter 330kHz 3dB Band Pass Filter 10.7MHz 330 Ohm SMD 4-Pin CSMD
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ceramic BPF, 1 Section(s) Min, 1 Section(s) Max, 10.7MHz