ABB Control T1N050TL
Circuit Breaker, 3-P, 50A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ17年前
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Introduction Date2009-02-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-15
LTD Date2019-10-15
関連部品
Square DMG17469
CIRCUIT BREAKER, MAGNETIC, HANDLE, 60A, DIN RAIL, 3 POLE, 480Y/277VAC, C CURVE
Square DMG24474
Circuit Breaker; Mag; Togl; Cur-Rtg 63A; DIN Rail; 3 Pole; Vol-Rtg 480Y/277VAC; C
CIRCUIT BREAKER, MAG, HNDL, 8A, DIN RAIL, 2 POLE, VOL-RTG 240/125VAC/VDC, C
Schneider ElectricMG24546
SUPPLEMENTARY PROTECTOR, UL1077, 3-POLE, 63A, 480/277 VAC, D-DURVE, BOX LUG
ABB ControlT1N040TL
Circuit Breaker, 3-P, 40A/600V, 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V, Includes Terminal Lugs
SiemensCQD160
Siemens Industry Inc Breaker Cqd 1P 60A 277Vac 14Ka Din Rail
説明
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 50A 347V/600VAC 500VDC
Circuit Breaker, Thermal Magnetic; 600Y/347V AC/500V DC; 3P; 50A.
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, T1 FRAME, THERMAL MAG, 50A 3-POLE, TMAX T SERIES
Circuit Breaker, 3 Pole, 50A; Product Range:Tmax T1 Series; Current Rating:50A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:500V; Voltage Rating Vac:347V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Abb T1N050TL