ABB Control OXP6X130
Operating Shaft 5.2" (130MM) L, Disconnect Switch Replacement Part
データシート
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet94ページ12年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.82%
説明
Square Switch Handle Shaft, 130 mm L x 6 mm W x 6 mm H.