ABB Control OXP12X535
Operating Shaft, 21.1 Inch L, 12MM Square, For Pistol Handles, Ot/os/otdc Series
データシート
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet94ページ12年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+62.17%
説明
OXP12X535 OESAZK45 1SCA022042R6110 SHAFT, 12X535MM
ABB OXP12X535 Operating Shaft Brand: ABB. Part Number: OXP12X535. ABB Operating Shaft, Series: OXP, 535 mm Length, 12 mm Width, 12 mm Height. Additional Description: ABB -OXP12X535 SHAFT. Catalog Description: OXP12X535 SHAFT for pistol handle..